Klasik filtrelere nazaran içerisinde biriken tortuyu rahatlıkla görebileceğiniz. Gerekli hallerde sistemdeki tortunun artış durumunu tespit edebileceğiniz bir yapıdadır. Haznenin şeffaf olması sayesinde tortunun ve akışkanın rengine göre sistemde oluşan artıkların sebebini rahatlıkla tespit edebilir ve sisteme ilave edilmesi gereken kimyasallar için fikir sahibi olabilirsiniz.
 
Montaj işlemi yapılırken ve sökülmesi gerektiğinde vana üzerine dahil edilmiş rekorlar sayesinde kolayca sistemden ayrılabilir ve farklı bir sisteme dahil edilebilir. Bu işlemler sırasında sistemde dişli birleştirme kimyasalları kullanılmadığı için sistem çok rahat bir şekilde monte ve de monte edile bilmektedir.
Isıtma sistemlerinin kurulumunda tesisat boruları dikey ya da yatay olabilmektedir. Filtre üzerinde bulunan 360 derece döner modül sayesinde her türlü sisteme entegre edilebilmektedir. Bu sayede boru yönleri ve boruların arasındaki mesafe kısıtlamaları filtrenin montajına engel teşkil etmeyecektir.
 
Filtrenin taban kısmına monte edilmiş olan hortum rekorlu mini vana sayesinde filtre hiç açılmadan içerisindeki kirli su boşaltılarak biriken tortu görüle bilmekte gerekli durumlarda filtre açılarak bakımı yapılabilmektedir. 

 

 

İletişim:  0850 441 55 11

             0553 630 30 40

 

MagnaClean, Fernox Total Filter TF1, The self-cleaning magnetic filter, Flomasta CCB01T0097 Magnetic, Grasslin Magnetic Filter, Elipse BM22 BoilerMag 22mm, Central Heating Magnetic Filter, BOSS™ Magnetic Filter , Spirotech Magnetic Filter 22mm,, Magnetic Filter,manyetik filtre, kombi filtresi ,boiler filter, boyler filtresi, KopClean Manyetik Filtre, KopClean Magnetic filter,